.

.

ШАТЛ XPC Тенок Мини Со Intel Кафе Езеро-S, Црна

ШАТЛ XPC Тенок Мини Со Intel Кафе Езеро-S, Црна

DEN 3024.00
Износ

Компактната, разноврсна серија XH310 R е најновиот додаток на нашето 3-литарско Витко семејство со перформанси тоа?скалабилни за да ги задоволат вашите различни потреби. Интел 8-Та Генерација Процесори. 4к UHD Искуство СО HDMI 2.0 а. Двојна Продуктивност На Екранот. Флексибилна Експанзија На Складирање. Висок Капацитет За Складирање Со М.2. Одлична Поврзаност. Со Голема Брзина Двојна ГИГАБИТНА ЛАН. 24/7 Технологија За Ладење.

R

Им се допаѓа и на купувачите