.

.

Фрактален Дизајн ФД-Ц-МЕЗ2Ц-Мешавина Компактен Компјутерски Случај-Средна Кула-Калено Стакло, Челик-Сива

Фрактален Дизајн ФД-Ц-МЕЗ2Ц-Мешавина Компактен Компјутерски Случај-Средна Кула-Калено Стакло, Челик-Сива

DEN 0.67
Износ

Мешајте 2 Компактно Светло Калено Стакло Мешајте 2 Компактен е случај со високи перформанси со смела inspетика инспирирана од скришум. Неговите впечатливи надворешни карактеристики без завртки, рамно калено стакло, целосно отстранлив горен панел кој дава одличен внатрешен пристап и предна USB 3.1 порта Од Типот C. Иконскиот аголен мрежен фронт обезбедува филтриран проток на воздух со задебелена Roomетска Просторија инспирирана од скришум за Графички Процесори до 360 мм со радијатор од 240 мм на врвот, или до предни радијатори од 360/280 мм со Графички Процесори Под 305 Мм Разноврсна и ефикасна ВО просторот дизајнот НА атх-фактор нуди перформанси И капацитет На многу поголеми куќишта Мешајте 2 Компактно Светло Калено Стакло Мешајте 2 Компактно мешајте 2 компактно проѕирно калено стакло мешајте 2 компактно темно калено стакло отстранлив преден филтер нов Дизајн на Предниот панел со отстранлива мрежа со шарки и рамка без врзување за полесен пристап до предните држачи на вентилаторот лесни за чистење филтри на предната, Горната и основата со целосна покриеност на псу и Удобен преден пристап нов преден најлонски ФИЛТЕР што може да се отстрани за зголемен проток на воздух. Робусно Ладење Инсталирајте до 7 вентилатори, предни радијатори до 360 мм или врвни радијатори До 240 Мм отворениот внатрешен распоред создава мазна патека на проток на воздух од довод до издувни Гасови Инсталирајте до 7х 120 мм или 4х 140 мм вентилатори (1х 120 мм и 2х 140 мм вклучени динамички вентилатори X2). Целосно опремен Беспрекорно интегриран челичен панел со поддршка од челична рамка и механизам за флексибилно складирање без завртки флексибилни опции за складирање што поддржуваат два погони од 2,5"/3,5" и до четири Ssd (вклучени се две загради SSD). Подобрено рутирање на кабелот со три интегрирани клипови за усогласување на кабелот и шест велкро ремени.

R

Им се допаѓа и на купувачите