.

.

ПОБЕДА Ц-Серија Ц-Кула-ВО ват-црна, СРЕБРЕНА-УСБ Аудио

ПОБЕДА Ц-Серија Ц-Кула-ВО ват-црна, СРЕБРЕНА-УСБ Аудио

DEN 1.67
Износ

ВО ПОБЕДА Ц-Серија Ц583-Кула-АТХ Клучни Карактеристики И Придобивки : Преклопен раб-за безбедносна инсталација. Поддршка за матична плоча со печат - не е потребна инсталација За застој Во м/Б, за побрза инсталација На М/Б. Конфигурирани 8 погонски заливи-погонски заливи за проширување на идната надградба. Исполнуваат CE, Fcc класа Б услов.

R

Им се допаѓа и на купувачите