.

.

DeepCool CK Средината На Кулата Во Случај, Предниот Панел На Протокот На Воздух, Прозорец Со Калено Стакло со Целосна Големина, Вентилатори На ARGB, Вентилатор, Е-На Поддрш?

DeepCool CK Средината На Кулата Во Случај, Предниот Панел На Протокот На Воздух, Прозорец Со Калено Стакло со Целосна Големина,

DEN 2.00
Износ

Deepcool CK560 Средна Кула Atx Случај, Предниот Панел На Протокот На Воздух, Прозорец Со Калено Стакло Со Целосна Големина, 3x 120mm Argb Вентилатори, 1x 140mm Вентилатор, Поддршка НА МАТИЧНАТА Плоча E-ATX, Преден I/O USB Тип-C, Црн Висок Проток На Воздух Преден Панел : шарена мрежеста предна плоча со голема вентилација низ целата шасија овозможува подобрени перформанси на ладење. Четири Претходно Инсталирани Вентилатори : Опремени со 3x 120mm Argb Вентилатори напред и 1x 140mm вентилатор во задниот дел за врвно ладење. Одличен Капацитет за Ладење : Поддржува аио радијатори за водено ладење до 360мм напред и 280мм одозгора и до 6х 120мм или 5х 140мм вентилатори за ладење. Широк И Простран Ентериер : Поддржува МАТИЧНИ плочи Е-АТХ, големи ладилници за воздух НА ПРОЦЕСОРОТ до 175мм и должини НА ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР до 380мм без да бидат обемни. Подобрено Искуство На Градителот : Карактеристики посветена филтрација на прашина, вклучен држач ЗА ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР, монтажа за складирање без алатки и панели за лесен пристап низ целиот свет. Модерен фронт I/O : Карактеристики два USB 3.0 тип-а пристаништа, еден USB Тип-C порта, и комбо аудио приклучок за најважните врски одблизу.

R

Им се допаѓа и на купувачите