.

.

Термалтаке Јадро Голем Отворен Коцка Игри Десктоп Компјутер Шасија-КА-1D8-00F1WN-00

Термалтаке Јадро Голем Отворен Коцка Игри Десктоп Компјутер Шасија-КА-1D8-00F1WN-00

DEN 11679.84
Износ

Чувајте ги компонентите на ВАШИОТ КОМПЈУТЕР безбедни со Оваа Шасија На Јадрото X9 E ATX. Обезбедува извонредни перформанси за ладење со компатибилност за обемни diy/AIO lcs и компоненти за оверклокување. Гејмерската шасија е издржлива. Исто така, се одликува со дизајн што може да се реди и обезбедува многу простор за проширување. Овој модел има целосно модуларен дизајн со подобрена вентилација. Термалтаке Јадро Х9 Црна Е АТХ Шасија : редење дизајн. Извонредна експанзија. Одлична вентилација. Шасија црна со целосно модуларен дизајн. Обезбедува извонредни перформанси за ладење за компонентите за оверклокување.

R

Им се допаѓа и на купувачите