.

.

Thermaltake Versa G VO600A1W3N системски кабинет

Thermaltake Versa G VO600A1W3N системски кабинет

DEN 1570.24
Износ

Thermaltake Versa G1 VO600 A1 W3 N Системски кабинет, средна кула, црна, црна, челик, инсталиран 10 x залив, 1 x вентилатор (и) инсталиран, Micro ATX, ATX Motherboard поддржана, 6 x вентилатор (и) поддржани, 3 x надворешни 5,25 "" Bay, 1 x Надворешно 3,5 "Bay, 5 x Внатрешен 3,5 " Bay, 1 x Внатрешен 2,5 "Bay, 7x слот (и), 2 x USB (и), 1 x аудио надвор од термиал Верса G1 VO600 A1 W3 N Системскиот кабинет поддржува кабинет за системот ATX матични плочи за да се обезбеди значителен број на слотови за PCI, слотови за експанзија и периферни пристаништа со подобрена можност за дисипација на топлина. 10 заливи за да додадете безброј компоненти и да доживеете врвен компјутерски перформанси. Со поддршка на 6 вентилатори, високиот проток на воздухот со средна кула ги штити и ги подобрува компонентите на хардверот.

R

Им се допаѓа и на купувачите