.

.

Исечете го женскиот Ками Ками со чипка

Исечете го женскиот Ками Ками со чипка

DEN 287.84
Износ

Романтична навестување на чипка му дава нешто дополнително на овој ултра-феминин, свиленка од Ками. Спарете го со слаби фармерки и потпетици за шоу-запирање, ноќен стил или облечете го со кожна кожна јакна и чизми за неочекувана мешавина. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. V-neckline; Стајлинг на пуловер. Без ракави; тенки, прилагодливи ленти. Чипка на чипка. 96% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Лажичка чипка за чипка Ками за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите