.

.

Изматете го женскиот избоден половински пулвер врвот на врвот

Изматете го женскиот избоден половински пулвер врвот на врвот

DEN 2.00
Износ

Тоа е loveубов во првиот слој кога ќе го пробате искривениот пуловер на половината од лажичка. Изработено во пријатна плетена со измама, овој пуловер ги нуди целата мекост што ја очекувавте од вашата омилена маичка со вклопување во дефинирање на половината што го прави нешто, освен основно. Најдобриот дел? Можете да го направите сет со координација на скриените хеланки на Scoop. Исклучиво на. Материјал : 50% полиестер/43% рајон/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. fit : опуштено. Деколте : Преголем врат на инка со цртеж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Затегната половината со само-вратоврска. Тренд десно со вибрација за слободно време. Додадете ги совпаѓачките хеланки за пријатно-шик изглед . лажичка затегната пулвер за половината за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите