.

.

Исечете го женскиот блусон ракав на врвот

Исечете го женскиот блусон ракав на врвот

DEN 2.00
Износ

Изматете го врвот на ракавот за блузони на жените е ваш врвот за пролет. Нека тече! Овој ветровит врв од лажичка го задржува вашиот стил лесен и без напор. Поставете го тоа над тексас шорцеви и добијте го тој прекрасен изглед-дури и да се забавува. Оваа блуза е составена од 100% рајон за најдобра удобност и одлично вклопување. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Овде сега. Вашиот поглед на сè што правите. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5 "9,5 ', половината : 23", биста : 34,5 ", колкови : 35,5". Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Екипаж со копче за грб и копче за клучеви. Долги, блузонски ракави со еластични манжетни. Отворени детали за капчиња за јарем; Замав полите. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Womenенски блузонски ракав на врвот од лажичка.

R

Им се допаѓа и на купувачите