.

.

Исечете ја женската блуза со долги ракави

Исечете ја женската блуза со долги ракави

DEN 284.64
Износ

Исечете ја блузата со долги ракави на жените. Рафлите се тренд за сите. Додадете тома на вашиот изглед во оваа женска блуза од лажичка со бран на шутли на деколте и манжетни. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите. Материјал : 98% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. fit : опуштено. Деколте : V-врат со само-вратоврска. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Allover Print, Front Front, Ruffle Trim, еластична половината и манжетните; влошки на рамената. Ископлена блуза со долги ракави за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите