.

.

Извадете го врвот на ракав за женски трепет

Извадете го врвот на ракав за женски трепет

DEN 168.00
Износ

За кодекси за облекување на случајно ладење : Пријатниот јамка од Тери од лажичка со женски ракави за треперење. Исклучиво на. Материјал : 85% рајон/15% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. fit : опуштено. Деколте : Тркалезен врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Флетер ракави, Тери јамка тело, поделено полите, лесна. Изматете го врвот на ракав за трепет за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите