.

.

Изматете ја графичката маица за женски деф Лепард Бенд

Изматете ја графичката маица за женски деф Лепард Бенд

DEN 303.84
Износ

Сакајќи го овој најголем хит! Мелодија за да се олади рокенролскиот стил со графички мета со лажички, кој има предна печатење на леопард и суровини. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5-9-1/2 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мелење на деколте, поделена цвест на полите и ракави, графички принт на предниот дел. © Bludgeon Riffola Limited, под лиценца за епски права . графичка маица за жени за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите