.

.

Изматете ја маицата со рамо на рамото

Изматете ја маицата со рамо на рамото

DEN 2.33
Износ

Дајте го вашиот следен изглед на третманот со задебелен рамо со маицата со рамо на лажичката. Само вистинската количина на структура и слабиот до врвот на дневните и вечерните облеки исто така. Ние го сакаме начинот на кој изгледа над пар деструирани високи фармерки. Исклучиво на. Материјал : 65% модален/35% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. fit : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Џебови никој. Карактеристики : Отстранливи влошки на рамото. Маичка за рамо за рамо за лажичка за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите