.

.

Изматете ја маицата на екипажот на екипажот на Битлси, Абеј, пат

Изматете ја маицата на екипажот на екипажот на Битлси, Абеј, пат

DEN 2.67
Износ

Фабриката „Fab Four“ го наслови вашиот обичен, кул стил започнувајќи со оваа маица на „Битлси опатија“ од лажичка. Опуштениот фит и силуетиран графички дизајн ги погоди сите вистински белешки. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи екипаж со големина S. Кратки ракави. Печатење на графичка фолија. © Apple Corps Ltd, сите права се задржани. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Графичка маица со кратки ракави на жените од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите