.

.

Исечете го женскиот потсмев на вратот со половината

Исечете го женскиот потсмев на вратот со половината

DEN 0.67
Износ

Закон за балансирање. Ние многу сакаме да го спариме овој врвен половината на половината од лажичката со слаби фармерки - тие прават одлични партнери. Оваа блуза изгледа неверојатно со скоро било што, нема ограничувања за тоа колку стилски можете да бидете! Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. полуточно. Исмејувачки врат; Стајлинг на пуловер. Долги ракави со манжетни манжетни. ПЕЛУМСКИОТ ПОВЕЕ. 96% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Лажичка блуза од половината за жени за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите