.

.

Лажичка опуштена должина на лактот Опуштено вклопување на плоштад деколте и горниот пакет

Лажичка опуштена должина на лактот Опуштено вклопување на плоштад деколте и горниот пакет

DEN 3.00
Износ

Изматете го женскиот плоштад на вратот на вратот на вратот. Lifeивотот е ветре во овој воздушен врв од лажичката со трендовски ракави на балон и квадратно деколте.Скуп. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите. Овој врв е составен од 100% полиестер за најдобра удобност и одлично вклопување. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5-9-1/2 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : квадратен врат. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : ракави со балон со должина на лактот. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Еластична долж задниот врат, рамо и ракави на балон; печатење на сите. Продавач на балон со балон со плоштад на вратот за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите