.

.

Изматете го измешаниот ленен од постелнина со ракави со ракави со мафини

Изматете го измешаниот ленен од постелнина со ракави со ракави со мафини

DEN 399.84
Износ

Свежо, лесно, убаво… сè што сакате во блуза е тука со врвот на лажичката со ракави со ракави. Дизајнирано во лесна, воздушна мешавина од постелнина со ласкави пилум полите и детали за грб за да го надминете факторот на важен. За оние кои сакаат најважни работи на уличен стил, го гледаме овој врв на кратки ракави со сè, од шорцеви и патики до широки панталони за нозе и измет од сандали. Исклучиво на. Материјал : 51% постелнина/49% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки, ракави на ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за лак; наредени каросерии. Исечете го врвот на ракав за ракав со кратки ракави за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите