.

.

Изматете го женскиот полу -чист криви Хенли Топ

Изматете го женскиот полу -чист криви Хенли Топ

DEN 281.44
Износ

Симпатична почеток на викендот, полу-Шеир Хенли Топ на Скап паѓа без напор над вашите омилени кожа со заоблен полите и лежерен изглед. Исклучиво на. Материјал : 51% памук/49% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5-9-1/2 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Тркалезен врат. Затворање : Плакета на копчињата. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Лесна, полу-чиста ткаенина и заоблен полите. Изматете го полумејниот Хенли Топ за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите