.

.

Извадете го женскиот балон ракав на врвот

Извадете го женскиот балон ракав на врвот

DEN 244.64
Износ

Ракавите на изјавите се толку сега. Поставете ја јачината на звукот со врвот на ракавот за балони на лажички. Спарете го со здолништето што одговара за едноставна елеганција или одете случајно шик со пар фармерки. Исклучиво на .scoop. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Тука сега ¢ â ”” вашиот поглед на сè што правите. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5ã ¢ â € â ™ 9 ¢ â € Â, половината : 24ец â € Â, биста : 32ã ¢ € Â, колкови : 34.5Ã ¢ € Â. Моделот носи големина S. полу-опремена. Квадратно деколте, стајлинг на пуловер. Ракави со балон со должина на лактот. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Изматете го врвот на ракавот за балон за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите