.

.

Лажичка со долги ракави чипка за замав екипаж на вратот на вратот на вратот

Лажичка со долги ракави чипка за замав екипаж на вратот на вратот на вратот

DEN 303.84
Износ

Изматете го врвот на ракавот за блусон. Два реда на прилично капчиња чипка врв низ предниот јарем на овој романтичен врв од лажичка, тренд сега со блузонски ракави и грациозен замав. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. fit : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Блусон ракави со еластична манжетна, детали од чипка од капчиња пред предниот јарем и замав. Изматете го врвот на ракавот Блусон за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите