.

.

Комплети за хартиени билтени, Чарли Браун Кикирики Среќата е

Комплети за хартиени билтени, Чарли Браун Кикирики Среќата е

DEN 0.67
Износ

Комплетот за кикирики Еурека е неопходност на секој наставник во училишна декорација! Тие се мерат 6,5 x 0,1 x 26 инчи, се еднократно. Дојдете во сет од 9 во секој пакет. Комплетот Еурека се светли и забавни за да им помогне да ги научите вашите студенти за среќа! Овој сет за среќа од кикирики е одличен начин да додадете креативност на билтени, ходници, wallsидови и простор во училницата со забавни дизајни и теми. Вклучува (1) Голем 1 "Што е среќа?" Меур, (8) „Среќата е…“ Меурчиња. Научете го вашиот час за позитивноста и среќата со нашите забавни и срдечни украси на кикирики!. Дизајните на кикирики се еднократно, разнобојни и светли!.

R

Им се допаѓа и на купувачите