.

.

Каролини Богатства LH9286LCB Bloodhound Зимски Снегулки Празник Стакло Сечење Одбор Голем, 12h 16W, разнобојни

Каролини Богатства LH9286LCB Bloodhound Зимски Снегулки Празник Стакло Сечење Одбор Голем, 12h 16W, разнобојни

DEN 1.67
Износ

Каролини Богатства LH9286 LCB Bloodhound Зимски Снегулки Празник Стакло Сечење Одбор Голем, 12h x 16w, разнобојни Стакло Сечење Одбор Голем кој раса специфични Bloodhound уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа Божиќна Украсна Даска за Сечење. Додадете ја оваа шарена Табла за Сечење за украсување За Зима, Оваа Даска За Сечење Стакло Голема е од Колекцијата Зимски Снегулки каролин Богатства. Голем Калено Стакло Сечење Одбор Од Каролини Богатства шарени кујна производ линија е отпорна на топлина и треба да биде само миење раце. Оваа даска за сечкање е светла и шарена. Оваа табла за сечење е изработена од калено стакло. Овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени уметници. Таблата е висока 15 инчи и долга 12 инчи. Тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Тие се отпорни на топлина, не лизгачки стапала и практично нераскинливи! Аглите се заоблени за да помогнат во заштитата на таблата. Вклучени се браници за стапала за да се одржи даската за сечење на место додека се користи. Сечење одбори се печатени и . Оваа Табла за Сечење е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Голем Калено Стакло Сечење Одбор.

R

Им се допаѓа и на купувачите