.

.

Централна Флорида Неонски тим за акрилик правоаголник

Централна Флорида Неонски тим за акрилик правоаголник

DEN 2.33
Износ

Тимски специфични дизајнирани да ја покажат вашата посветеност. Потребно ви е нешто посебно за да ја означите вашата долгогодишна посветеност на тимот, затоа чувајте ги клучевите на овој прстен за клучеви и секогаш ќе имате дел од вашиот случајен близок! Овој прстен за премиум клуч е популарен, лесен и лесно може да се додаде во ранци и торби за теретани. Официјално лиценциран со лига и тим. Премиум акрилно прицврстување. Тимски дух со клуч.

R

Им се допаѓа и на купувачите