.

.

Кингстон Месинг KB8460NDL NuvoFusion во. Центриран Тапа За Бања со Скокачки Прозорец, Мат Црна Боја

Кингстон Месинг KB8460NDL NuvoFusion во. Центриран Тапа За Бања со Скокачки Прозорец, Мат Црна Боја

DEN 1.00
Износ

Шик модата на оваа славина се одликува со својата експресивна уметност и рамни, ergономски лостови. Славината За бања Со центри со нувофузија од 4 инчи со скокачки прозорец и неговата избрана цврста месинг конструкција и премиум мат црна завршница гарантирано ќе го гламуризираат модерниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Чешмите за бања со центри се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 3 дупки. Оживејте го застарениот со славниот престиж на оваа опрема. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Висококвалитетна конструкција од месинг и легура на цинк. Кертриџ без миење дуразеал за изведба без капка по капка. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ стапка на проток на излив на 60 ПСИ. Лесно палубата монтирање 4 " центриет 2-дупка инсталација. Стандардна врска 1/2-14 НПСМ. 4-3/4" излив дофат. 5" расчистување на изливот. 5-3/4" висина на изливот. Рачките со двојна рачка ги исполнуваат упатствата НА АДА. Вклучува гроздобер стил пролет активиран скокачки мозоци. Завршница отпорна на корозија.

R

Им се допаѓа и на купувачите