.

.

Овална Куче Раса Слика Автомобил Магнет-Ја Сакам Мојата Бихон-Магнетна Браник Налепница

Овална Куче Раса Слика Автомобил Магнет-Ја Сакам Мојата Бихон-Магнетна Браник Налепница

DEN 95.84
Износ

6" х 4" магнет Од Лудиот Налепница Човек. Овој магнет со врвен квалитет е водоотпорен, водоотпорен и ОТПОРЕН на УВ. Овој магнет ќе трае со години! МАГНЕТ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ-НАПРАВЕН ВО САД!!! 6" х 4 " Магнет Со Врвен Квалитет за Внатрешна или Надворешна Употреба. Изработени Од Материјали Со Врвен Квалитет за Долготрајна Издржливост и Долгогодишна Употреба. Водоотпорен, Водоотпорен и ОТПОРЕН НА УВ. Ова е магнет со врвен квалитет Од Лудиот Налепница. Лудиот Човек Налепница користи само материјали со врвен квалитет и врвна изработка при изработка на вашиот магнет, што ќе обезбеди години и години на употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите