.

.

Производи 010-12 40# Гас Пролет

Производи 010-12 40 Гас Пролет

DEN 590.72
Износ

Потпорите Наполнети со гас се идеално решение за кревање, спуштање и противтежа на тежината. Едноставно нарачајте ја соодветната поддршка за гас според тежината и должината што ви се потребни и нарачајте ги крајните загради што најдобро ќе одговараат на вашата апликација. 12" Поддршка За Гас-40 фунти. 40lb Rv Гас Реквизит, 12.20", Дава Конзистентна Изведба.

R

Им се допаѓа и на купувачите