.

.

Каролили Новороденче Девојчиња Плетете Облека Со Долги Ракави Возбуда Ромпер Боди Врвот Цврсти Обични Панталони Облека

Каролили Новороденче Девојчиња Плетете Облека Со Долги Ракави Возбуда Ромпер Боди Врвот Цврсти Обични Панталони Облека

DEN 303.68
Износ

Големина На табелата(см)ttttttttttt60t Length : t36t Bust : t43tsleve : t23 Tpants Должина : t33пресврт : t36tadvisted Возраст : t0-3 Месеци 70t Length : t38t Bust : t45tsleve : t24.5tpants должина : t36пресврт : t38tadvist возраст : t3-6 месеци80tlengh : t40tbust : t47 Tsleve : t26tpants должина : t39пресврт : t40 Tadvisted возраст : t6-12 месеци90tlengh : t42.5tbust : t49tsleve : t28tpants должина : t42пресврт : t42tadvist возраст : t12-18 месеци 100tlength : t45tbust : t52tsleve : t30 Tpants Должина : t45пресврт : t44tadvist возраст : t18-24 Месеци големина(инчи)tttttttttt60t60t Length : t14.17tbust : t16.93 tsleve : t9.06 tpants должина : t12.99 пресврт : t14.17 tadvisted возраст : t0-3 месеци70 tlength : t14.96tbust : t17.72 tsleve : t9.65 tpants должина : t14.17 пресврт : t14.96 tadvisted возраст : t3-6 месеци80 tlength : t15.75tbust : t18.50 Tsleve : t10.24 tpants должина : t15.35 Пресврт : t15, 75 tadvisted возраст : t6-12 месеци90 tlength : t16, 73t Bust : t19, 29 tsleve : t11, 02 tpants должина : t16, 54 пресврт : T16, 54 Tadvisted Возраст : t12-18 месеци100 tlengh : t17.72tbust : t20.47 tsleve : t11.81 tpants должина : t17.72 пресврт : t17.32 tadvisted возраст : t18-24 месеци спецификации?Материјал : памук. Големина : 60, 70, 80, 90, 100.Пол : женски.Сезона : пролет, aut и зима. Стил : симпатичен стил.Забелешкиимајте предвид дека може да има благо отстапување постојат.?Поради осветлувањето и мониторите, има мала разлика помеѓу сликата и вистинската?точка.?Содржина на пакетот1 * ромпер и 1 * панталони. Материјал : Изработен Од памук кој е пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Исто така, дише, издржлив и не е лесен за деформација. Дизајн : Вклучувајќи еден ромпер и една панталони. И двете се со цврста боја. Возбудува долг ракав, класичен круг вратот, шарени и копче затворање ромпер. Плисирана еластична лента, долги панталони и ѕвонче. Големина и Боја : има 5 големини : 0-3 месеци, 3-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци, проверете ги табелите со големини подолу и има 5 бои : црвено вино, бело, розово, зелено и виолетово грав. Прилика : овој сет е погоден за пролет, aut, зима и бебиња. Тоа е исто така убав подарок За Божиќ, Родендени, Ден На Децата, активности на отворено, дневен престој, игралиште, секојдневно носење и други празници. Пакет : 1 * ромпер и 1 * панталони. Ова е одличен подарок за пријателите деца, што повеќе, пријатно и многу меко за носење. Одлично за оваа пролет, aut, зима и мали девојчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите