.

.

1-6Т Девојчиња Чипка Возбуда Без Ракави Лак Тул Секојдневен Фустан Принцеза Сарафан-Црвено Вино

1-6Т Девојчиња Чипка Возбуда Без Ракави Лак Тул Секојдневен Фустан Принцеза Сарафан-Црвено Вино

DEN 421.28
Износ

Бебе Девојки Тул Чипка Возбудува Еднобојна Екипажот Вратот Принцеза Фустан Ѕвезда Печатење Туту Тул Обични Фустани Со Лак Декорација, Туника Сарафан Совршен За Матурска; Татко И Ќерка Танц; Велигден; Крштевање; Крштевање; Божиќ; Свадба; Натпревар; Забава; Роденден; Прва Причест; Семеен Собир; Свечен Настан, Погоден за Мали Деца, Мали Девојчиња 1-6 години. Достапно Во Розова, Црвена Вино, Темносина И Небесно Сина Боја. Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Затворање : Пуловер. Вратот : Круг Вратот. Должина : Должина На Коленото. Фустани Стил : А-Линија. Оддел : Деца Девојки. Сезона : Пролет / Лето. Вклучен пакет : 1x Секојдневен Фустан Само За Миење Раце. Мек Материјал : Фустанот За Лулашка За Девојчиња е изработен од Супериорна полиестерска мрежа од тул и обложена со памук, Супер дише, добра еластичност и лесен, Ги Прави вашите девојки супер Удобни и пријатни за Кожата. Фустанот на екипажот доаѓа од плетени врвови со трепет и здолниште од мрежа од тул, лента со лак украсена на половината, симпатична и елегантна. Ѕвезда Печатење : Без Грб принцеза чипка здолниште со цветни ѕвезда печатење, вашиот ангел девојки мора да љубов фустан. Симпатична Дизајн : Чипка Здолниште Предиво, а-линија Мини здолниште Удобно И силни, мека И кул Ткаенина е многу одговараат За Деца, Возбудува Прекрасни Фустани За Бебе Дете Принцеза Девојки. Фустан со мулти тул без ракави, сатенски материјал продолжува во здолниште, меко и елегантно, дефинитивно станува нејзин миленик. Одличен Подарок : 1-6 години бебе бебе мали девојчиња фустани, Испрати вашите деца овој роденден фустан како изненадување, кога вашето бебе роденден. Слаткиот фустан е многу популарен кај децата. Сезони За Пролет, Лето, Aut, Зима. Применливи Прилики : Фустаните за девојчиња се одлични за различни специјални прилики, Совршени За свадбена забава, Празнична забава, Натпревар, Церемонија, Божиќ, Велигден, Божиќ, Крштевка, свечен настан, роденденска забава. Тоа ќе ја направи вашата девојка убава повеќе од другите деца, и ќе биде пофалена и восхитувана на свадбената забава итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите