.

.

Чудо нација Бебе дете Девојче Руфл Рамено рамено и хартија од половината на половината, сет на облеки од 2 парчиња

Чудо нација Бебе дете Девојче Руфл Рамено рамено и хартија од половината на половината, сет на облеки од 2 парчиња

DEN 261.76
Износ

Поставете го нејзиниот изглед на следното ниво со оваа симпатична облека од 2 парчиња поставена од Wonder Nation! Одликувајќи се со врвен ракав за ракав, комплетен со координативно здолниште, овој изглед ќе ја однесе беспрекорно од предучилишно до забава. Исклучиво на и. Сетот за облека со 2 парчиња вклучува : горе и здолниште. Врвот : вратот на екипажот со работ на зелена салата; кратки ракави; детали за рафли на рамената. Здолниште : еластичен грб за оптимална удобност; хартија од хартија од половината. Топ : 73% памук/27% полиестер; Здолниште : 100% памук. Машина за перење. Увезени. Облека со 2 парчиња и здолништа за девојчиња за мали деца од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите