.

.

Кидкрафт Делукс Коњ Стабилен Плејсет За Двајца Коњи За Играње

Кидкрафт Делукс Коњ Стабилен Плејсет За Двајца Коњи За Играње

DEN 3.33
Износ

Кидкрафт Делукс Коњ Штала Е пријатна куќа за двајца среќни коњи. Стоејќи високо 21 инчи, ова е совршена стабилна за најпопуларните брендови за коњски играчки. Оваа детска штала за играње вклучува 16 парчиња додатоци и е смислено дизајнирана да поддржува повеќе модели на игра, така што е лесно да се споделат и забавно да се истражуваат. Две штали со затворени врати ги одржуваат коњите пријатни. Скалилата водат до поткровје со сено, полно со бали сено. Модуларна ограда може да се организира надвор од шталата заедно со вклучените корита за да се обезбеди пасиште за коњите. Плејсетот погоден за коњи на Ова Дете е направен од цврсти производи од дрво со години имагинативна игра. Изработени од премиум материјали за рециклирање за долготрајна игра. 16 парчиња. Детално прилагодливо оградување. Стабилните врати се отвораат и затвораат. Отворете сено мансарда со бали сено. Компатибилен Со Мојата мала пони® играчки коњи и други 9" големи играчки коњ брендови. Цврста дрвена конструкција.

R

Им се допаѓа и на купувачите