.

.

Визари Скришум Големо Дете Цврста Подлога, Црна Бела Големина-5

Визари Скришум Големо Дете Цврста Подлога, Црна Бела Големина-5

DEN 493.44
Износ

Визари Спорт САД, познат бренд во индустријата за фудбалски специјалитети, доставува врвна фудбалска облека и опрема за спортисти од сите возрасти и нивоа на вештини од своето основање во 1998 година. Со силна посветеност на квалитетот, Визари стана една од водечките компании специфични за фудбалот во индустријата денес. Нивниот синтетички горен дел со текстура во две бои обезбедува издржливост и удобност, додека обликуваниот гумен надворешен ѓон обезбедува влечење на теренот. Познат по својата експертиза и сигурност, Визари продолжува да биде доверлив избор за фудбалските ентузијасти ширум светот. Стелт Фг Големо Дете Црно/Бело фудбалски чевли со големина 5 има синтетички горен дел со текстура во две бои, кој е силен, издржлив и вклучува постава против истегнување. Тој нуди дополнителна удобност со обложена пета и облога на јаката. Надворешниот ѓон е изработен од обликувана гума во две бои, обезбедувајќи и удобност и влечење. За да се обезбеди издржливост, надворешниот ѓон е зашиен на горниот дел. Синтетички горен материјал со текстура во две бои. Силен и издржлив со постава против истегнување. Обложена потпетица и јака за удобност. Двобојна обликувана гумена надворешна ѓон за удобност и влечење. Надворешниот ѓон е зашиен на горниот дел за издржливост.

R

Им се допаѓа и на купувачите