.

.

Држач За Послужавник За Јајца Складирање Јајца Бо Фрижидер Крцкав Сад За Складирање

Држач За Послужавник За Јајца Складирање Јајца Бо Фрижидер Крцкав Сад За Складирање

DEN 3.33
Износ

Држач за Јајца Кутија За Складирање Јајца Фрижидер Крцкав Сад За Складирање Карактеристика : Сосема Нов и квалитетен.Изработени од пластичен материјал, цврст, безбеден, не им штети на луѓето.Може да се користи за складирање јајца или други мали предмети. Една палуба на дизајнирање, може да се наредени и да се спречи нив од кршење.Лесен за носење и заштеда на многу простор за вашиот дом. Цврсто покријте ги бравите, погодни за чување куќа, носење и кампување. Материјал : Пп Пластична Боја : Розова,Сива, Каки Големина : 30х15х6, 5см Известување : ве Молиме дозволете грешка од 1-2см поради рачно мерење. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Пакетот вклучува : 1x Држач За Фиока За Јајца овој производ има доволно залихи, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите. Сликите се направени од професионални фотографи, кои се во целосна согласност со вистинската работа. Производот е 100% сосема нов, квалитетен и брза испорака.

R

Им се допаѓа и на купувачите