.

.

Лажни Растенија За Градина Декор Вештачки Пластични Зеленило Декор Широко користени Лажни Растителни Украс

Лажни Растенија За Градина Декор Вештачки Пластични Зеленило Декор Широко користени Лажни Растителни Украс

DEN 719.84
Износ

Опис. Дали барате некоја лажна фабрика за градинарски украси? Овој вештачки растителен декор е внимателно подготвен за вас. Декорацијата со живописни детали е погодна за украсување внатрешна и надворешна. Ќе го осветли распоредот на вашата сцена и ќе ви остави незаборавно сеќавање. Карактеристики. - Боја : Црвена. - Материјал : Пластика. - Големина : 42, 00Х20, 00Х6, 00см/16, 51Х7, 86Х2, 36ин. - Декорациите на вештачките растенија се добро изработени од цврсти материјали, безбедни и практични за долготрајно користење на времето. - Вештачките реални стебла прават да изгледа како вистинско, со добар ефект на декорација. - Лажното стебло на растението е внимателен подарок за вашите пријатели и убав декор што ќе го користите за украсување на вашата цветна вазна. - Изборот на вештачко растение може да создаде моментален централен дел или букет, за да додаде романтична атмосфера во домот. - Погоден за декор на вазна, рустикален декор на фарма, природно чувство на декорација, цветен аранжман. Декорациите на вештачките растенија се добро изработени од цврсти материјали, безбедни и практични за долготрајно користење на времето. Вештачките реални стебла прават да изгледа како вистинско, со добар ефект на декорација. Лажното стебло на растението е внимателен подарок за вашите пријатели и убав декор што ќе го користите за украсување на вашата цветна вазна. Изборот на вештачко растение може да создаде моментален централен дел или букет, за да додаде романтична атмосфера во домот. Погоден за декор на вазна, рустикален декор на фарма, природно чувство на декорација, цветен аранжман.

R

Им се допаѓа и на купувачите