.

.

Левмја Женски Пижами Плус Големина Дозвола Летен Краток Ракав Жени Свила Прашка Спиење Чипка Бебешка Кукла Долна Облека Облека За Спиење Ноќна Облека Пижами

Левмја Женски Пижами Плус Големина Дозвола Летен Краток Ракав Жени Свила Прашка Спиење Чипка Бебешка Кукла Долна Облека Облека

DEN 2.33
Износ

Женска Свилена Прашка Фустан За Спиење Чипка Долна Облека За Долна Облека Ноќна Облека пижами информации за Производот : Материјал : Полиестерска Сезона : Пролет, Лето,Aut, Зимски Стил : Секси стил : Долна Облека Како да се мие : Рачно перење Ладно Место : Меден Месец, брачна ноќ, Забава за долна Облека,облека за спиење, Денот на Вљубените.etc Package : 1pc Sleepdress Detail : овој костум има ноќница и ноќница со нежни украси од тантела.Лентата за рамо на ноќната облека може да се прилагоди сама по себе, а дизајнот на беззакониотдолжината на здолништето е мини здолниште, а ременот на ноќницата е прилагодлив.Различни екрани ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи.Пред да купите, споредете ја облеката со нашата листа со големини пред да ја купите.Size Bust Waist S84-94cm/33.07-37.01"64-84cm/25.20-33.07"M88-98cm/34.65-38.58"68-88cm/26.77-34.65"L92-102cm/36.22-40.16"72-92cm/28.35-36.22"XL96-106cm/37.80-41.73"76-96cm/29.92-37.80"XXL100-110cm/39.37-43.31"80-100cm/31.50-39.37" Материјал : Ткаенина,мека, удобна,растеглива,дише,пријателска за кожата.Овој комплет панталони за пижами може да се пере во машина, Може да се користи Фен, ослободувајќи ги рацете. Карактеристики : панталоните за Пижами имаат еластичен еластичен струк за да го направат релаксирањето што е можно поудобно и додаденото истегнување ќе ве одржува удобно без разлика дали одите во кревет или уживате во мирен ден дома . Цветниот Принт е случаен, цветниот принт на секој фустан може да биде различен, но тие дефинитивно се направени од иста ткаенина. Повод : Мекиот пј сет е погоден за спиење, пешачење, градина, дневна соба,boudoir.It обичниот стил на гости го прави незгоден дури и кога гостите ќе го посетат. Одлични Подароци : облеката за спиење е совршена Како Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот На Новата година, годишнината и роденденскиот подарок за вашата мајка, сопруга, ќерка, девојка или пријатели. Како салон, овие комплети за пижами се исто така добар избор за дами. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред вашата нарачка.

R

Им се допаѓа и на купувачите