.

.

Париз женски двојно градење на буклен палто

Париз женски двојно градење на буклен палто

DEN 1119.84
Износ

Малку ретро, ​​сè удобно. Овој палто со двојно гради од BCBG Париз е забавен, женски додаток на вашата надворешна облека, во која има мека плетена ткаенина со текстура на букл со смели бои. Со опуштена силуета за вклопување и колено, овој женски палто лесно ги слое над вашиот ансамбл со слобода да се движи-само на време за поладна сезона. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Суво чисто. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : Средна тежина. Јака : јака од шал. Затворање : Затворање на копчето со двојно гради. Ракави : Долги ракави со рамења на капки. Ockебови : 2 предни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Мека плетена ткаенина со текстура на букли; Акценти на јазиче и копчиња на манжетни. Countенски палто со двојно гради од BCBG Париз.

R

Им се допаѓа и на купувачите