.

.

Патрола крајно спасување, мини џекхамер количка со колекционерска фигура со векови и нагоре

Патрола крајно спасување, мини џекхамер количка со колекционерска фигура со векови и нагоре

DEN 424.96
Износ

Урнатини на двојно! Копајте во крајно спасување со крајната количка на Rumble Mini Jackmamer! Одликувајќи се со вистински работни шари, подвижна градежна рака и реални детали, овој џекмер го носи животот спакуваниот свет на авантуристички залив! Со урнатините (вклучена фигура) на седиштето на возачот, вашето дете може да ја искористи својата имагинација за да создаде секакви мисии за спасување за ова смело кученце. За уште повозбудливи мисии, комбинирајте и играјте со кое било од PAW Patrol Ultimate Rescue возила! Количката Mini Jackhammer лесно се придава на секое крајно возило за спасување - патролата PAW е во ролна! Кога вашето дете ќе ја заврши својата мисија, тие можат да бидат креативни користејќи ја страницата за водич за колекционери за бонуси и боење! Со часови на крајна игра за спасување, ископајте се со Mini Jackhammer на Rumble! Ultimate Rescue Jackammer : Крајната количка на рублемите мини џекхамер е подготвена за руф, руф, спасување! Ставете урнатини (вклучена фигура) на седиштето на возачот и ископајте за да го зачувате денот!. Играчки џекхамер со подвижни делови : Оваа крајна количка за спасување мини џекхамер има вистински работни шари и подвижна градежна рака. Сега вие и урнатините можете да копате, копате, копате низ Adventure Bay!. Комбинирајте и играјте : Ова мини возило се придава на кое било од крајните возила за спасување! Комбинирајте и играјте со часови на забава! Секој се продава одделно . Мини џекхамер на урнатините е одличен подарок за деца на возраст од 3+ години. Соберете ги сите крајни возила за спасување на PAW Patrol и одете на епска мисија!.

R

Им се допаѓа и на купувачите