.

.

Време и време женските фармерки за подигање на средниот пораст, 31 Inseam

Време и време женските фармерки за подигање на средниот пораст, 31 Inseam

DEN 0.67
Износ

Класичен со причина. Од силуетата за возврат до тексас изработена за удобност, времето и фармерките за подигање на Тру се на добар пат да бидат ваш тексас во секоја сезона. Силуетата за подигање се вклопува како што треба и изгледа сензационално со станови и мета или потпетици и блуза, со други зборови, овие фармерки се вклопуваат каде било и насекаде. Само на. 31 "INSEAM. Премиум ткаенина за квалитет. Времето и Tru.

R

Им се допаѓа и на купувачите