.

.

Се прашувам на нација крпеница на врвот на резервоарот

Се прашувам на нација крпеница на врвот на резервоарот

DEN 0.67
Износ

Подготвување за фестивалска сезона ќе биде ветре во Boho Прекрасно чудо нација девојки за крпење на резервоарот. Достапно во четири смели бои, резервоарите „Сина залив“ и „Агуа Верде“ имаат дични цветни отпечатоци, додека црните резервоари за саѓи и корални панк -панк цветаат со похрабри букети. Со копчето предно затворање, нагласено со трим на чипка на Cluny, вашето цвеќе дете ќе биде ладно и удобно во овој нивоа на врвот, полн со полите на шутли. Без разлика дали е поврзана со сандали, патики или чизми, таа ќе има летен пријател од Wonder Nation кој е сигурен дека ќе сврти глави. Wonder Nation Girls Patchwork Ruffled Tank Top : 100% полиестер печатена газа. Копче предниот дел од резервоарот. Детали за полите на руфли со тресење. Cluny чипка на чипка на копчето за копче. Свртете се внатре, машината измијте ладно. Достапно во Blue Cove, Agua Verde, Black Soot и Coral Punch. Големини : XS (4/5), S (6/6x), M (7/8), L (10/12), XL (14/16), XXL (18), 10p/12p, 14p/16p.

R

Им се допаѓа и на купувачите