.

.

Семеен накит Персонализирана мајчина 10kt злато маркиза родена боја прстен

Семеен накит Персонализирана мајчина 10kt злато маркиза родена боја прстен

DEN 3.00
Износ

Покажете ја вашата loveубов со овој специјален прстен на родител на мајки од 10 KT злато. Овој прекрасен прстен е направен со 10 кт злато со полирана завршница. Овој прстен се одликува со маркиза-пресечени австриски кристали кои се поставени на дијагонала. Изберете од два до шест родени камења. Прекрасен подарок за нејзиниот роденден, Денот на мајката или која било посебна пригода. Достапно во цели димензии од пет до 12. Персонализирани мајки на 10 KT злато маркиз, родител на родилницата : Изработено во 10kt жолтиот Голдах, мерки за родилки од 6мм x 3mmchoose до 6 роднини што можат да се соберат во големини на прстенот : 5-12 Семејно прстен на родната камера на Фулдер.

R

Им се допаѓа и на купувачите