.

.

Девојките само сакаат Сонце Оз од не'рѓосувачки челик со капак

Девојките само сакаат Сонце Оз од не'рѓосувачки челик со капак

DEN 2.67
Износ

Овој Tumbler со двојни wallидови ги нуди сите придобивки од не'рѓосувачки челик и може да се ужива со легендарни и сакани ексклузивни дизајни на Tervis. Капакот-докажан, отпорен на распрскувачки и лесен затворен капак. До 24 часа мраз ладно или 8 часа цевки. Доаѓа со стандарден капак и ограничена 5-годишна гаранција. Изолација со двојни wallидови за да ги задржите топлите пијалоци топло и ладни пијалоци ладни. Премиум одделение бакар наречен 18/8 не'рѓосувачки челик. До 24 часа мраз ладно или 8 часа цевки. Ограничена 5-годишна гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите