.

.

Дикис Машки тенок директен панталони со 5 џебни твил

Дикис Машки тенок директен панталони со 5 џебни твил

DEN 319.52
Износ

Тенок директни панталони со 5 џебни панталони со 5 џебни, се лесен, вреден пантоло, кој седи под половината, со тенок вклопување низ седиштето и бутот. Тие се направени со нашата работна крпа отпорна на брчки, ткаени за издржливост и долговечност. Оваа пантолона, исто така, има финиш за ослободување од дамка, која работи напорно за да ве одржи чисти. Тенок вклопување, права нога; Седи под половината; Се спротивставува на брчките; Ослободување на лесна грижа за дамки; 7,75 мл. Твил, 65% полиестер/35% памук.

R

Им се допаѓа и на купувачите