.

.

Georgeорџ Машка и голема машка јакна за голф, до големина 5xl

Georgeорџ Машка и голема машка јакна за голф, до големина 5xl

DEN 448.00
Износ

Без разлика дали ја носите оваа јакна за голф Georgeорџ на курсот, правите активности на отворено или само правите грешки, оваа јакна нуди удобност, функционалност и топлина. Стилската јакна е функционална, исто така, овозможувајќи слободно движење на или надвор од курсот. За дополнителна удобност, јакната има делумно половината за истегнување. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 'и носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : јака од точка. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Два џебови однапред; Еден џеб внатре со затворање на копчињата. Карактеристики : Еластична страна и заден полите за дополнителна удобност. Голф јакна за мажи од Georgeорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите