.

.

Мултикорна Патрола Патрола Патрола за роденденски садови и комплет за банер за гости

Мултикорна Патрола Патрола Патрола за роденденски садови и комплет за банер за гости

DEN 0.33
Износ

Вашата забава ќе изгледа шепа-некои со нашиот прибор за јадење за роденденски забави на Патрол Патрол и комплет за банер. Одликувајќи се со кутриња за спасување како Чејс, Маршал и Скај, овој комплет е совршен за секоја забава со тематска тема на Патрол. Во овој комплет, ќе најдете доволно партиски материјали за да славите со најмногу 16 гости : 16 чинии за вечера, 32 салфетки за ручек, 1 пластичен чаршав и банер за забава од 6 метри. Користете го садот за еднократна употреба за да ја поставите вашата трпезариска маса, и едноставно фрлете ја откако ќе заврши времето за забава за лесно расчистување на партијата. Пронајдете повеќе начини да се подготвите за забавно дејствување и купете го остатокот од нашите прифатливи материјали за патрола на PAW. Патрол за патрола за роденденски садови и комплет за банер за 16 : 16 хартиени плочи (9 ”). 32 салфетки за ручек (6,5 ”). 1 чаршав за еднократна употреба (84 ”x 54”). 1 споен банер (6ft). Лесно ја украсува вашата забава со патрола со шепа. Комбинирајте се со повеќе партиски материјали со тематска шепа.

R

Им се допаѓа и на купувачите