.

.

Космолизирање од страна на космополитскиот биро за пишување на Бел Ер, црно

Космолизирање од страна на космополитскиот биро за пишување на Бел Ер, црно

DEN 2.67
Износ

Космолизијата од страна на Космополитскиот биро за пишување на Бел Ер е нешто за што треба да се возбудите. Директните линии и модерните златни акценти му даваат на оваа шик црна маса врвен дизајн совршен за секоја мода. Еве го Game Changer : Безжично место за полнење на работната површина ви овозможува да го наплаќате вашиот телефон откако ќе ги поставите сите ваши достојни DÃ © COR снимки #Cos Moliving. Добијте ја бирото за воздух во Белк во стил. Космолизирање од страна на Космополитскиот биро за пишување на Бел Ер, црно Космолизирањето од страна на Космополитскиот биро за пишување на Бел Ер е софистициран додаток на вашиот работен простор. Безжичното место за полнење на работната површина ви овозможува повторно да го наплаќате вашиот паметен телефон без кавги. Црната завршница со златни акценти додава софистициран модерен изглед во вашата матична канцеларија или дневна соба. Направено од насликана МДФ со метални нозе за трендовски поглед на прифатлива цена. Златните акценти нудат уникатен изглед што сигурно го сакате. 1 година ограничена гаранција. Собрани димензии : 30.12 "H x 50.51" W x 22.57 "г. Ограничување на тежината : 100 фунти.

R

Им се допаѓа и на купувачите