.

.

Мусуос Бебе Девојка Две Пижами Во Собата Долги Ракави Возбудува Копчето Надолу Пижами Врвот Панталони

Мусуос Бебе Девојка Две Пижами Во Собата Долги Ракави Возбудува Копчето Надолу Пижами Врвот Панталони

DEN 1.67
Износ

Деца 2 Парчиња Пижами Облека, Црвена/Крава Шема Печатење/Шарени Кратки Ракави Блузи + Еластична Половината Шорцеви Момчиња Девојки Спиење Во Собата. Табела со големина : (см/инч). Големина (см) . 80 Врвови Должина : 35 Биста : 56 Шорцеви Должина : 24,5 Возраст : 1-2 Години. 90 Врвови Должина : 37 Биста : 59 Шорцеви Должина : 25,5 Возраст : 2-3 Години. 100 Врвови Должина : 39 Биста : 62 Шорцеви Должина : 26,5 Возраст : 3-4 Години. 110 Врвови Должина : 42 Биста : 65 Шорцеви Должина : 27,5 Возраст : 4-5 Години. 120 Врвови Должина : 45 Биста : 68 Шорцеви Должина : 28,5 Возраст : 5-6 Години. 130 Врвови Должина : 48 Биста : 73 Шорцеви Должина : 29,5 Возраст : 6-7 Години. Големина (инч) . 80 Врвови Должина : 13.78 Биста : 22.05 Шорцеви Должина : 9.65 Возраст : 1-2 Години. 90 Врвови Должина : 14.57 Биста : 23.23 Шорцеви Должина : 10.04 Возраст : 2-3 Години. 100 Врвови Должина : 15.35 Биста : 24.41 Шорцеви Должина : 10.43 Возраст : 3-4 Години. 110 Врвови Должина : 16.54 Биста : 25.59 Шорцеви Должина : 10.83 Возраст : 4-5 Години. 120 Врвови Должина : 17.72 Биста : 26.77 Шорцеви Должина : 11.22 Возраст : 5-6 Години. 130 Врвови Должина : 18.90 Биста : 28.74 Шорцеви Должина : 11.61 Возраст : 6-7 Години. Спецификација : . Име : Црвена/Крава Шема/Шарени Врвови + Шорцеви. Пол : деца девојки/момчиња. Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Краток ракав. Шема : Еднобојна / Крава Шема Печатење/Шарени . Содржина На Пакетот. 1x Врвови + 1x Шорцеви. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од полиестер, ултра мек, пријателски за кожата, издржлив и не е лесен за деформација, добра дише и удобен за носење. ДИЗАЈН : Деца 2 парчиња црвена/крава шема печатење/шарени пижами облека, блузи користи јака надолу, краток ракав, копче надолу дизајн, натпревари еластична половината шорцеви, шик и стилски. ПРИЛИКИ : Совршен За облека за спиење, дневна облека, ноќна облека, домашна облека, одмор, одмор итн. Погоден за деца подароци За Божиќ, Нова година, роденден или други фестивали. ГОЛЕМИНА : 1-2 години, 2-3 години, 3-4 години, 4-5 години, 5-6 години, 6-7 години. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1x Врвови + 1x шорцеви. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите