.

.

Малите Деца на девојчето пејакидсаа Сладок Стил Еднобојна Декорација На Лак Хеланки За Новороденчиња Еластични Хулахопки

Малите Деца на девојчето пејакидсаа Сладок Стил Еднобојна Декорација На Лак Хеланки За Новороденчиња Еластични Хулахопки

DEN 399.84
Износ

Спецификации. Материјал : 78,2% Памук + 18% Најлон + 3,8% Спандекс. Пол : Девојки. Дизајн На Шема : Цврста Боја . Погоден за : umn, Зима. Стил : Мода, Слатка. Изборна Боја : Црна Со Лак, Бела Со Лак, Розова Со Лак, Сива Со Лак, Црна без Лак, Бела без Лак, Розова без Лак, Сива без Лак. Големина Шема : . Тадвидирана Возраст : т0-1 Година. Mtadvisted Возраст : t1-2 Годиниt. Ltadvisted Возраст : t2-3 Годиниt. Забелешка : . 1. Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см; . 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирање!. Содржина На Пакетот. 1 х Бебе Девојки Хулахопки. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Обезбедување квалитет : Изработен од висококвалитетен 78,2% памук, 18% најлон и 3,8% спандекс материјал, кој е мек и пријателски за кожата, давајќи му на вашето дете подобро искуство со носење. Еластичен Струк : Удобен за ставање и полетување, еластичниот струк со голем дизајн на задник обезбедува удобност додека спречува лизгање. Лесно Се Совпаѓа : со сладок стил, оваа гаќи може да се совпадне со дневна облека, како што се здолништа од тантела, плисирани фустани, здолништа за трегери итн. Исклучителна Изработка : прецизното шиење ги прави хеланките повеќе текстурирани и популарни, декорацијата на лак додава чувство на мода и сладост на обичните хулахопки. Различни Прилики : Совршени За шопинг, патувања, семејни собири, секојдневен домашен живот, настани родител-дете, активности во затворени простории и на отворено итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите