.

.

Ove Decors Tampa 66- in. W in. H Правоаголен стожер без рамка за туширање на агол во Орб со панели

Ove Decors Tampa 66- in. W in. H Правоаголен стожер без рамка за туширање на агол во Орб со панели

DEN 4799.68
Износ

Туш врата со полици. Ove Decors бесконечни 66 7/8 in. Tampa Framestless Hinge Toush Door Set со панел за задникот се одликува со систем за фиксен панел, нудејќи изглед на индустриски инспириран изглед што ќе го надополни секој простор. Доаѓа со преголем хардвер со врвен квалитет, комплетен со бронзена завршница со нафта, и вклучува широк фиксен панел од 10 до. , идеално за инсталација на агол. Сите панели се направени од премија 8мм (5/16 ”) дебело овластено стакло. Вклучени се три аголни полици. Погодните полици на аголот го прават миењето едноставно со одржување на вашите производи во должина на рацете во секое време. 66 7/8 ин. Ширина x 36 1/2 in. Длабочина x 72 in. Висина со панели на задникот, модел : TA1495301. Рамка за реверзибилна инсталација на вратите со вграден магнет на вратата за безбеден и тесен близу. Нема повеќе протекувања, нема повеќе влажни подови . Премиум заштитното стакло обложување го олеснува чистењето и заштитувањето од ѓубриво од сапун и вар. Сертифициран од Советот за сертификација на застаклување на безбедност (SGCC). Metal Guard Technology - Премиум заштитна метална облога за да го задржите вашиот хардвер сјаен за наредните години . Вклучена е преголема рачка во хромирана завршница. 5-годишна гаранција на стаклени панели и 1 година гаранција на хардвер . Користете ја алатката за конфигуратор за туширање Ove за да го прилагодите и изградите вашиот туш за соништа за вашиот уникатен простор. Прегледајте го упатството за упатства PDF за детални димензии на производот за да се осигурате дека комплетот за туширање е правилен за мерењата на вашата бања.

R

Им се допаѓа и на купувачите