.

.

Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна

Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна

DEN 0.67
Износ

Колекцијата за чистење на Screbs Wonderwink W123 од колекцијата Wonderwink W123 е лесна есенцијална јакна за чистење руно дизајнирана да работи за вас. Со карактеристики што ги сакате и верувате како јамката на значката на рамото, се чини, страничните џебови за влез и затворањето на патентот, оваа чиста јакна ќе работи за вас. Хемите на ракавот имаат еластична еластична што им помага да останат да останат кога ќе ги лизнете. Ocketебот на градите е доволно голем за таблета и задните отвори ги одржуваат работите удобни околу линијата на половината. Околу тоа е удобна јакна за машка чистачка, ќе сакате да работите за вас. Јамка на значка на цвест на рамо | Страна за влез во градите | странични влезни предни џебови | назад еластични на зглобовите | Задни отвори на јамка за знаци на полите на цвест на рамото. Страничен влез во градите. Странични влезни предни џебови. Назад еластична кај зглобовите. Назад отвори на полите.

R

Им се допаѓа и на купувачите