.

.

Кошула за комунален камп со долг ракав на Вранглер, на отворено

Кошула за комунален камп со долг ракав на Вранглер, на отворено

DEN 287.68
Износ

Wrangler Men's Outdoor Dongидав алатка за комунални услуги со долги ракави, Wrangler, машка кошула со алатка за долг ракав, обезбедува топлина и заштита од сонце, со заден отвор за дишење. Ракавите на табулаторот со кабел се прилагодуваат на вистинската должина за активностите на денот. Плетирањето на задниот дел и ракавите спречуваат прицврстувачи на метеж или да се мешаат помеѓу слоевите во поладните денови. Кошула со долги ракави од Oudoor. Опашка од кошула полите. Парчиња ракави. Назад отвор. Внатре во џебот на лепенка. Стил # NWS25 RB.

R

Им се допаѓа и на купувачите