.

.

Металик на металик руфли со долги ракави на девојчињата Гаранималс

Металик на металик руфли со долги ракави на девојчињата Гаранималс

DEN 307.36
Износ

Вашето мало девојче ќе изгледа симпатично во металниот металик на руфли со долги ракави на новородените девојчиња од Гаранималс. Одликувајќи се со слоевит дизајн на руфли од предната страна и сеопфатна шема на металик-лента, овој притаен има многу шарм и личност. Внатрешниот е без обележје и шевовите се презаситени за да обезбедат дополнителна удобност. Завршете го овој изглед со пар панталони со крпа од тери и чизми за бебиња. Достапно во разновидни бои за повеќе можности за спарување. Металик на металик на рафли со долги ракави на новородените девојчиња од Гаранималс : 89% памук, 2% најлон, 4% металик, 2% спандекс. Кривач на девојчињата. Долги ракави . Деколте на екипажот. Детали за руфла од предната страна. Прилепувања на рамото. Внатрешен ознака. Достапно во разновидни бои. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладен, нежен циклус само со слични бои, белило што не е хлор, кога е потребно, да се намали суво на ниско ниво, отстранете го навремено, ладно железо од обратна страна ако е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите